Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
19166
05.03.2012, 13:57
Widzieliście wczoraj Rzeźniczaka w Lidze+Extra? Spalony na twarzy, że szkoda gadać, twarz jakby po znacznym liftingu. Doskonale było to widać, gdy pokazali go na jednym planie z Żewłakowem.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK