Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19166
Stary 05.03.2012, 13:57
Widzieliście wczoraj Rzeźniczaka w Lidze+Extra? Spalony na twarzy, że szkoda gadać, twarz jakby po znacznym liftingu. Doskonale było to widać, gdy pokazali go na jednym planie z Żewłakowem.
Odpowiedz cytując