mobik88 napisał(a):

|
P.S. Styl drużyny Moskala i posiadanie piłki przez Wisłę na razie zrobił na mnie większe wrażenie niż styl gry drużyny Probierza.
|
A na mnie 3 pkt Probierza, i co z tych klepek i posiadania 70/30 jak dostalismy po dupie od Koronty u siebie