|
Witam,
Chciałbym powiedzieć że w obecnej formie Lecha było by porażką nie zdobycie 3 punktów na Reymonta. Musimy ten mecz wygrać.
Ktoś wie z pewnego źródła czy Maor Melikson trenuje z drużyną i będzie gotowy na mecz z Lechem?
P.S. Styl drużyny Moskala i posiadanie piłki przez Wisłę na razie zrobił na mnie większe wrażenie niż styl gry drużyny Probierza.
|