Wyświetl pojedynczy post
mobik88
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 05.03.2012, 13:37
Witam,

Chciałbym powiedzieć że w obecnej formie Lecha było by porażką nie zdobycie 3 punktów na Reymonta. Musimy ten mecz wygrać.

Ktoś wie z pewnego źródła czy Maor Melikson trenuje z drużyną i będzie gotowy na mecz z Lechem?

P.S. Styl drużyny Moskala i posiadanie piłki przez Wisłę na razie zrobił na mnie większe wrażenie niż styl gry drużyny Probierza.
Odpowiedz cytując