Krotochwila napisał(a):

|
Przekonywanie o dużej przydatności piłkarskiej Małeckiego do zespołu traktować można co najwyżej jako kiepski żart. Dawał ostatnio drużynie jeszcze mniej niż Kirm, choć to wcale nie było łatwe.
|
W 442 Małecki może grać na swojej ulubionej pozycji czyli cofniętego napastnika. Co nie zmienia faktu iż już nie zagra dla Wisły.