Drozd napisał(a):

Za poprzedniego rządu +7% i 20 mld deficytu rocznie. Teraz 4% i 80 mld deficytu rocznie. O czym tu gadać? Rządzą nieudacznicy za co sie nie wezmą spi...olą. Może o Orlikach pogadamy? Gminy mają teraz oddawać kasę za projekt który był im z góry przez Paradę Oszustów narzucony. Może o handlujących olejem opałowym? Tyle że z takim betonem intelektualnym jak ty wszelka dyskusja nie ma sensu.
ps. Tusk z Grasiem na rogatkach nie stali, ale taki remont uskutecznili, że dwa pociągi przez kilkanaście minut jechały na czołówkę i nikt tego nie zauważył. Kto za to odpowiada jak nie minister? Ja mam na ten temat swoją teorię, ale to nie dla zakutych.
|
te 7% i 20 mld deficytu to sobie możesz wsadzić między książki o makro i mikroekonomii. Poczytaj i wróć to podyskutujemy.