Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#564
Stary 05.03.2012, 13:14
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym żeby Cupiał dał mu czas powiedzmy 3 lat, na zbudowanie drużyny, wcześniej Probierz co jak co ale udowodnił że tam gdzie zakotwiczy umi zbudować drużynę, Widzew, Polonia, Jaga, oni grali dość dobrą piłkę swego czasu. I wtedy jakby miał czas i zaufanie góry mógłby się wziąć piłkarzykom za mordy..a tak to siedzi sobie Pep na katapulcie
Nie okłamujmy sie.
Nawet jakby Cupiał zapadł w śpiączke, a Prompierz Pep wyników by nie miał, to MY, MY kibice nie damy mu tych trzech lat.Jak nie będzie miał wyników w następnej kolecje już sie ....y posypią a my mówimy o 3 latach.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując