Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#563
Stary 05.03.2012, 13:10
Barti napisał(a):
Piłkarze Wisły odrabiają pańszczyznę na boisku, i dlatego nie potrzeba im trenera tylko ekonoma z batem. Wypowiedź Bitona po meczu z Lechią tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu:"Ten trener jest pozytywnie agresywny, jest dobrym motywatorem, wierzy w nas i chce byśmy wszyscy walczyli. Widzieliście, że dzisiaj Wisła walczyła"
Już jeden trener z batem w Wiśle był i wiemy jak to się skończyło. Póki co będzie efekt miotły i ogólnie będą co poniektórzy bardziej się starać. Tylko zobaczymy na jak długo wystarczy tej Probierzowej charyzmy..

Chciałbym żeby Cupiał dał mu czas powiedzmy 3 lat, na zbudowanie drużyny, wcześniej Probierz co jak co ale udowodnił że tam gdzie zakotwiczy umie zbudować drużynę, Widzew, Polonia, Jaga, oni grali dość dobrą piłkę swego czasu. I wtedy jakby miał czas i zaufanie góry mógłby się wziąć piłkarzykom za mordy..a tak to siedzi sobie Pep na katapulcie
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Mixu : 05.03.2012 o godz. 13:13.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując