Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 05.03.2012, 12:46
Maor odnosze wrażenie, że jest myślami gdzieś indziej. Ale to tylko takie moje przewrażliwenie. Nie wiem.

Natomiast przychylam się do opinii borysa, że system gry wprowadzony przez Maaskanta i Moskala nie był do końca trafiony. Cechował się co prawda wysoką kulturą gry, myślą, ograniczenim do nimimum chaosu momentami, ale brakowało tego czegoś. A tym czymś byliby odpowiedni wykonawcy. Probierz z tego co widze to nie bawi się w jakieś konwenanse tylko byle do przodu, jak najmniej kombinacji i maja być punkty. Jest to styl improwizacyjno siłowy. Typowy jak na naszą ligę. I z tego co widzę obecni zawodnicy znakomicie się w tym odnajdują. I dlatego uważam ,że zwycięstwo z Poznaniem jest bardziej niż wysoce prawdopodobne. Oglądać się za bardzo tego nie będzie dało ale 3 punkty będą. I to się chyba w tym momencie liczy.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując