Konrad. napisał(a):

|
Wow, trzynasta żałoba narodowa od 2001 roku... Śrubujemy rekord...
|
Z czego chyba z połowa za panowania obecnego premiera . Jak nie samoloty spadaja (seryjnie), to powodzie, jak nie powodzie to pociągi się taranują. A winnych w rządzie nie ma