|
Zdecydowanie tak.
Moze mamy jedna przewage, z tego co pisali o Jose Marii Bakero to straszny opierdalacz byl i moze jestesmy lepiej fizycznie przygotowani.
A tak poza tym to oni maja Rudnieva/Stilica a my Meliksona/Ilieva a poza nimi tak jak pisalem nic ponad stan.
|