|
Kiedys byl wazny terminarz, teraz w sumie kazdy z kazdym moze wygrac czy przegrac. Patrzac jednak na terminarz to Legia i Wisla maja wydaje sie najlepszy z mozliwych. Slask moim zdaniem najtrudniejszy jesli chodzi o wyjazdy.
Trzeba tez popatrzec na Ruch, ktory moim zdaniem ma ogromne szanse na podium. Lecha nie licze bo wiadomo ze strata jest juz zbyt duza. Cztery najblizsze kolejki wyjasnia prawie wszystko. Tak sie ulozyl terminarz ze powinno byc juz pozamiatane jesli chodzi o pierwsze 3 miejsca.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|