Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 05.03.2012, 11:31
Nie zgodze sie. Zmiana taktyki i trenera w obecnej sytuacji moze pomoc. Poprzedni system gry wprowadzany przez Maskaanta nieco podrasowany przez Moskala na Polska Lige i i na posiadanych wykonawcow byl poprostu zbyt ambitny.
Mamy 2 napastnikow, z ktorych jeden potrafi odgrywac tylem do bramki i nie ma ani szybkosci ani techniki a drugi zyje z podan i tylko wykancza akcje. Osobno w grze kombinacyjnej to sie nie sprawdza.
poza tym mamy 2 pilkarzy robiacych naprawde roznice Meliksona i Ilieva z tym ze ten drugi moze grac nieco wiecej niz 1 polowe. Jest jeszcze Jovanovic ktory od czasu do czasu blysnie ale nie zawsze. I to wszystko czym mozemy sie szczycic przed przeciwnikami.
Pozostali sa zawodnikami nie wybijajacymi sie zanadto nad innych grajacych w T-ME. Dodatkowo mamy wielka rotacje w obronie, no i ta formacja jest bardzo nie pewna. Pareiko tez obnizyl znaczaco loty.

Chcielismy grac utrzymujac sie przy pilce, krotkimi podaniami, nie wyszlo bo mamy dziurawa obrone i ani jednego kreatywnego napastnika oraz sredni srodek.

Ktos to juz pisał skonczyly sie czasy szermierki czas na chlopow z widlami. Do barcelony wrocic mozemy jak beda wykonawcy ale na to sie nie zapowiada.
Odpowiedz cytując