Wisła jest tak samo przecietna jak Lech. Mamy taka mozliwosc rotacji skladem i zmiennikow ze mozemy jeszcze pol skladu odsunac od druzyny...
Nie jestem wielkim fanem "talentu" malego ale zespolowi ktory walczy jeszcze o MP przydalby sie taki zmiennik.
Tak jak gramy w tej chwili nie zdobedziemy MP. Ja mam w pamieci mecz Z Standardem Zaglebiem i Korona to ze Wisla wygrala z tak slabo Lechia to wcale nic nie znaczy. Pozdrawiam te osoby ktore uwazaja ze jak zmienilismy trenera i taktyke to zaczniemy wygrywac
