Wyświetl pojedynczy post
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 05.03.2012, 11:10
Wisła jest tak samo przecietna jak Lech. Mamy taka mozliwosc rotacji skladem i zmiennikow ze mozemy jeszcze pol skladu odsunac od druzyny...
Nie jestem wielkim fanem "talentu" malego ale zespolowi ktory walczy jeszcze o MP przydalby sie taki zmiennik.
Tak jak gramy w tej chwili nie zdobedziemy MP. Ja mam w pamieci mecz Z Standardem Zaglebiem i Korona to ze Wisla wygrala z tak slabo Lechia to wcale nic nie znaczy. Pozdrawiam te osoby ktore uwazaja ze jak zmienilismy trenera i taktyke to zaczniemy wygrywac
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując