Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 05.03.2012, 10:57
Jasne że nie, natomiast rozbawiło mnie samo sformułowanie. Zresztą jeśli wygramy kolejne mecze bez udziału Małeckiego, to i teza się posypie nieco, prawda? :]
Odpowiedz cytując