Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19159
Stary 05.03.2012, 10:44
Naprawdę ktoś poważnie rozważa nasze szanse na tytuł w tym sezonie?
Z taką ilością strzelonych bramek? Po 20 kolejkach mamy ich 20.... przy takiej tendencji na koniec sezonu będzie 30.
I ktoś tu mówi o mistrzostwie?

Cudem to będą w tym roku puchary, do których i tak najłatwiej (co wcale nie znaczy, że łatwo) będzie się dostać przez Puchar Polski.
Odpowiedz cytując