Naprawdę ktoś poważnie rozważa nasze szanse na tytuł w tym sezonie?
Z taką ilością strzelonych bramek? Po 20 kolejkach mamy ich 20.... przy takiej tendencji na koniec sezonu będzie 30.
I ktoś tu mówi o mistrzostwie?
Cudem to będą w tym roku puchary, do których i tak najłatwiej (co wcale nie znaczy, że łatwo) będzie się dostać przez Puchar Polski.