Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1680
Stary 05.03.2012, 10:18
willow napisał(a):Wyświetl post
Ludziska kochane...
W tym klubie nikt nie ma prawa pierdnąć bez zgody Cupiała.
Dokładnie tak. Basałaj może sobie chcieć to czy tamto, może widzieć tego czy innego człowieka w roli trenera, może nawet chcieć budować bazę treningową... ale jeśli Szefo nie skinie głową to chcenie Basałaja nic nie warte. Prezes u nas to co najwyzej ciało doradcze i wykonawcze.

Jak się pożegnano z Moskalem tez nie wiemy. Wiemy tyle ile wywiedzieliśmy z TV i gazet. Co się działo na salonach SSA to sprawa dla nas niepoznana.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując