Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 05.03.2012, 09:40
pysio napisał(a):Wyświetl post
gdyby trenerem dalej był trener Moskal to remis brałbym w ciemno, ale, że teraz trenerem jest trener Probierz to innego wyniku niż 2-0 lub 3-0 dla nas sobie nie wyobrażam!

PROBIERZ WE TRUST YOU !!!

A ci WY to kto? Grając kapa for do przodu z kelnerami czasem sie wygra bo sobie sami bramkę strzelą, ale ze średnio ułożonym zespołem nie wyjdziemy z połowy, albo będzie taka pacanówka jak w Gdańsku. Walić do przodu jest łatwiej mniej ryzykownie i nie trzeba tyle biegać, piłkarzykom się podoba. Oby to dawało wyniki jak najdłużej.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując