skeba napisał(a):
|
Dawno tak słabego piłkarza w Wiśle nie widziałem. Chodzi mi oczywiście o Burda - on nie prezentuje sobą niczego - podania do bramkarza, non stop gra asekuracyjnie. Młoda Ekstraklasa - to jego poziom albo wypożyczenia do Piasta Gliwice i tego typu drużyn.
|
Może będę nudny ale ja widziałem. Jest to Andraż *werble* Kirm
nie mogłem się powstrzymać