Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 05.03.2012, 08:14
A do czego Ci brakuje Boguskiego? Talent tego gościa obrósł jakąś legendą. Nigdy nie był i nie będzie zbawcą Wisły. Dla mnie poziom Kirma - chociaż przepraszam ten to gra jeszcze regularnie w reprezentacji, gdzie mianowany następca Messiego - Rafał - nie gra w ogóle. Piłkarz ten ma problemy z podstawowymi elementami rzemiosła piłkarskiego, widzę nie pierwszy raz, że na tym forum ludzie lubią idealizować sobie sylwetki piłkarzy.

Co do samego meczu - karny w 100% słuszny, co z tego że trafił w piłkę, a niby co miał zrobić Iliev?
Żółta / czerwona kartka za wejście dwoma wyprostowanymi nogami w Jaliensa dla Pawłowskiego w momencie strzelenia bramki.
Odpowiedz cytując