allon napisał(a):

domin skończ już pieprzyć nt. honoru bo to jest żenujące...
Co sądzi SKWK to akurat sporo dużą osób mało interesuje , m.in. mnie , na tyle mam własnego rozumu ,że potrafię sobie osąd w różnych kwestiach sam wypracować na podstawie dostępnych informacji i żadnego "nauczyciela" w postaci choćby SKWK nie potrzebuje
I też SKWK nie powinno się wypowiadać w imieniu wszystkich kibiców Wisły , bo nie reprezentuje zdania wszystkich.
Dziękuje , dowidzenia .
|
Co Ty sądzisz lub co ja sadze to mało kogo interesuje. Natomiast co sadzi SKWK interesuje akurat wielu, w tym większość mediów w Polsce.
Nie wypowiadaja sie w imieniu wszystkich kibiców, a tylko tych którzy są członkami SKWK.
Skwk nie jest nauczycielem, oni mówią co myślą , a Ty przecież jesteś wolnym człowiekiem. I jeśli sie uprzesz to nawet na GOWNO możesz powiedzieć PAPU.
Wolny kraj.