Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1676
Stary 05.03.2012, 07:43
allon napisał(a):Wyświetl post
domin skończ już pieprzyć nt. honoru bo to jest żenujące...
Co sądzi SKWK to akurat sporo dużą osób mało interesuje , m.in. mnie , na tyle mam własnego rozumu ,że potrafię sobie osąd w różnych kwestiach sam wypracować na podstawie dostępnych informacji i żadnego "nauczyciela" w postaci choćby SKWK nie potrzebuje
I też SKWK nie powinno się wypowiadać w imieniu wszystkich kibiców Wisły , bo nie reprezentuje zdania wszystkich.

Dziękuje , dowidzenia .
Co Ty sądzisz lub co ja sadze to mało kogo interesuje. Natomiast co sadzi SKWK interesuje akurat wielu, w tym większość mediów w Polsce.
Nie wypowiadaja sie w imieniu wszystkich kibiców, a tylko tych którzy są członkami SKWK.

Skwk nie jest nauczycielem, oni mówią co myślą , a Ty przecież jesteś wolnym człowiekiem. I jeśli sie uprzesz to nawet na GOWNO możesz powiedzieć PAPU.

Wolny kraj.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 05.03.2012 o godz. 07:48.
Odpowiedz cytując