Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#551
Stary 05.03.2012, 06:05
Z tym Brudem to sarkazm, bo jeżeli komuś przeszkadza Garguła to są dwa wyjścia. Gramy w 10 albo z Brudem.
Ja rozumiem, że Guła nie jest jakimś turbokozakiem, ale na nasze warunki to gracz wyjściowej 11 i taką rzeczywistość musimy zaakceptować.
Odpowiedz cytując