|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline
|
#549

05.03.2012, 00:41
|
westersyl napisał(a): 
Po obejrzeniu ligi + extra można dojść do wniosku , że Michał Probierz wbrew temu co było tu napisane raczej nie komunikuje się swobodnie w języku anielskim skoro nie kojarzy słowa FASTER 
Może się jeszcze podszkoli.
.
|
Tez tak pomyślałem.
|
|