Wyświetl pojedynczy post
ichigo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#548
Stary 05.03.2012, 00:33
Lysy napisał(a):Wyświetl post
A przypominasz sobie, że po świetnym golu z APOELem rozegrał raptem dwa meczę i całą rundę leczył kontuzje?
Jesienią w lidze rozegrał 9 meczów, więc nie tak znowu mało, i raczej żadnego z nich do szczególnie udanych raczej zaliczyć nie może. I właśnie - napisałeś "po świetnym golu" - te jego bramki wielu osobom chyba zaciemniają obraz tego, co on prezentuje na boisku przez cały mecz: mnóstwo strat i niecelnych podań. Podobnie utkwił mi w pamięci na przykład wyjazdowy mecz z Arką inaugurujący rundę wiosenną poprzedniego sezonu - przez 88 minut był najgorszy na boisku, a w 89 strzelił bramkę, niemal identyczną jak ta z APOELem. Może komuś to wystarczy, by uznać Małeckiego za znakomitego piłkarza, ale ja po prostu już nie mogę patrzeć, jak raz po raz partaczy dobrze zapowiadające się akcje ofensywne, biegnąc ze spuszczoną głową do linii końcowej i w 90% przypadków tracąc piłkę.

Ostatni występ Małeckiego, który według mnie można uznać za udany, to mecz z Litexem przy Reymonta - wtedy po prostu nie przeszkadzał drużynie, grał zespołowo i nie rzucał się w oczy w negatywnym sensie. To w ogóle był chyba najlepszy mecz Wisły w tym sezonie.
Ostatnio edytowane przez ichigo : 05.03.2012 o godz. 00:40.
Odpowiedz cytując