Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19155
Stary 05.03.2012, 00:33
Ja mogę się podłączyć pod zakład, że jeśli Wisła będzie wyżej w tabeli niż Legia to dobrowolnie przyjmę bana na powiedzmy... 2 miesiące? co wy na to moderatorzy?
Odpowiedz cytując