Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.03.2012, 00:20
Łukasz weź sie zastanów co Ty piszesz i już skończ. Następnym razem ze szkalowaniem SKWK poczekaj na ich zebranie. Wtedy z honorem będziesz mógł zabrać głos. Zachowac sie jak mężczyzna.

Moskal nie jest dzieckiem aby mu mówić co ma robić. Nie możemy mu mówić idź do piaskownicy.
My go popieralismy i popieramy, tyle koniec kropka. A decyzje statutowe podejmuje ten zjebany zarząd.
Jeśli zarząd tak postępuje, jak postępuje! To my mamy obowiązek poinformować kibiców naszego klubu o gownie, ktore dzieje sie w S.S.A. To była tylko kropla, która przelała czare goryczy. I to jest honorowe postępowanie wobec kibiców Wisły Kraków.

MAM CI ZNÓW WKLEIC ZARZUTY WOBEC KLUBU?

I przestań już odpisywać, bo za każdym razem będę Ci wklejal listę zarzutów wobec Basalaja i osób zatrudnionych w klubie.

Bo coś na ten temat milczysz. A jeszcze niedawno pisałes, ze to wina SKWK, ze nie ma konstruktywnej współpracy, a w klubie pracują tylko ludzie, którym na Wiśle zależy...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 05.03.2012 o godz. 00:34.
Odpowiedz cytując