Czołem, mam pytanko, z zakresu RTV, tylko bez śmiechów
Mam TV Sony, kineskopowy 15 letni. Oczywiście format ekranu to 4:3. Póki co biorę z kablówki sygnał analogowy.
Chciałbym teraz z UPC wziąść pakiet cyfrowy Select SD. Będzie się to dało oglądać na Sonaczu? Podpiąć się podepnę po SCART ale jaki będzie format obrazu, jakość etc?
Dzięki za pomoc.