Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 04.03.2012, 23:02
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Widzisz... od tylu już lat kibicuję Wiśle, że nie zadowalają mnie "sukcesy" w ekstraklasie. Owszem, Mistrzostwo Polski zawsze cieszy, ale mnie się marzy Wisła mająca takiego trenera i takich zawodników i taki styl gry, żeby zaistnieć w Europie. Na razie to marzenie się oddala wraz z Probierzem i bezładną (choć efektywą na razie - w końcu to tylko jeden mecz) grą w Ekstraklasie.
Żeby jednak nie smucić: cieszy pierwsze od dawna zwycięstwo w meczu o punkty. Udam, że stylu nie widziałem
Jak my mamy zaistnieć w Europie jak prowadząc grę przegrywamy mecze w lidze. Prawda jest taka, że nie mamy nawet młodzieży, którą by można ogrywać w lidze z myślą o przyszłości. Druga sprawa, to fakt, że w lecie połowa składu odejdzie więc uważam, że przygotowywanie tej drużyny pod puchary jest nieporozumieniem. Probierz ma wycisnąć z tego szrotu wszytko co najlepsze tak by uratować sezon i awansować przynajmniej do eLE. Co będzie w lecie zależy tylko od bossa i pieniędzy, które wyłoży bądź nie.
Odpowiedz cytując