gigant napisał(a):

To znaczy ze co? Będziesz sie cieszył po porazkach Wisły z powodu dziecinnego zakładu?
Nie mógłbys wcielic w zycie tego o co chcesz się zakladać, tzn nie udzielac sie na forum, bez żadnych warunków?
|
Lubie to!
Niezła jest ta nasza kopana, że juz takie zakłady tutaj odchodzą.