Bobek90 napisał(a):

Blaszczu16
Okej, ten kto przegrywa zaklad przestaje sie udzieliac na tym forum (przynajmniej z obecnego konta). Masz jaja na taki zakladzik?
Ja mowie ze w sezonie 2011/2012 MP nie bedzie Wisla, ty mowisz ze w sezonie 2011/2012 MP bedzie Wisla.
|
Już się miałem zakładać, ale stawka jest dla mnie zbyt duża...
Naprawdę nie boisz się, że przegrasz i będziesz musiał zakładać nowe konto i budować sobie markę na nowo?
Masz jaja facet.