Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19152
Stary 04.03.2012, 22:28
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Blaszczu16

Okej, ten kto przegrywa zaklad przestaje sie udzieliac na tym forum (przynajmniej z obecnego konta). Masz jaja na taki zakladzik?

Ja mowie ze w sezonie 2011/2012 MP nie bedzie Wisla, ty mowisz ze w sezonie 2011/2012 MP bedzie Wisla.
Już się miałem zakładać, ale stawka jest dla mnie zbyt duża...

Naprawdę nie boisz się, że przegrasz i będziesz musiał zakładać nowe konto i budować sobie markę na nowo?

Masz jaja facet.
Ddf
Odpowiedz cytując