Bobek90 napisał(a):

Ja mowie ze w sezonie 2011/2012 MP nie bedzie Wisla, ty mowisz ze w sezonie 2011/2012 MP bedzie Wisla.
|
To znaczy ze co? Będziesz sie cieszył po porazkach Wisły z powodu dziecinnego zakładu?
Nie mógłbys wcielic w zycie tego o co chcesz się zakladać, tzn nie udzielac sie na forum, bez żadnych warunków?