River napisał(a):

|
Wszystko czyli co? Jednym meczem nie wygrywa sie ligi.
|
Jasne, że nie. Ale jeśli tam wygramy to mamy dwa następne mecze u siebie i powinniśmy wyciągnać 6 punktów (Polonia będzie rozwalona, a z GKS poradzimy sobie jak z ŁKS). I wtedy jedziemy do Krakowa na mecz pod tytułem "wygrana lub remis i witamy się z gąską / porażka - trudno".
Natomiast jeżeli tam przegramy to zaczną się spore kłopoty. My lubimy przegrywać mistrza właśnie w takich miejscach, więc traktuję ten mecz jako jedną z najsolidniejszych (i ostatnich!) barier przed mistrzostwem.
Krótko mówiąc: jeżeli wygramy - wtedy uwierzę.
A niestety jeżeli pokażemy to co z ŁKS to jak nic gładkie 0-1 dla Bielska.