Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19147
Stary 04.03.2012, 21:10
River napisał(a):Wyświetl post
Wszystko czyli co? Jednym meczem nie wygrywa sie ligi.
Jasne, że nie. Ale jeśli tam wygramy to mamy dwa następne mecze u siebie i powinniśmy wyciągnać 6 punktów (Polonia będzie rozwalona, a z GKS poradzimy sobie jak z ŁKS). I wtedy jedziemy do Krakowa na mecz pod tytułem "wygrana lub remis i witamy się z gąską / porażka - trudno".

Natomiast jeżeli tam przegramy to zaczną się spore kłopoty. My lubimy przegrywać mistrza właśnie w takich miejscach, więc traktuję ten mecz jako jedną z najsolidniejszych (i ostatnich!) barier przed mistrzostwem.

Krótko mówiąc: jeżeli wygramy - wtedy uwierzę.

A niestety jeżeli pokażemy to co z ŁKS to jak nic gładkie 0-1 dla Bielska.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując