Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.03.2012, 21:08
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Szału może z grą Garguły nie ma, ale wybrzydzacie w jego kontekście co najmniej, jakby na ławce siedział E. Hazard albo jeszcze lepiej, np. Zidane. Przypomnę, że alternatywą dla niego jest... no właśnie, kto?
Jak to kto, Daniel Brud.
Odpowiedz cytując