|
Senior Member
Offline
|
#11

04.03.2012, 21:08
|
Galonek napisał(a): 
|
Szału może z grą Garguły nie ma, ale wybrzydzacie w jego kontekście co najmniej, jakby na ławce siedział E. Hazard albo jeszcze lepiej, np. Zidane. Przypomnę, że alternatywą dla niego jest... no właśnie, kto?
|
Jak to kto, Daniel Brud.
|
|