Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.03.2012, 20:54
Szału może z grą Garguły nie ma, ale wybrzydzacie w jego kontekście co najmniej, jakby na ławce siedział E. Hazard albo jeszcze lepiej, np. Zidane. Przypomnę, że alternatywą dla niego jest... no właśnie, kto?
Odpowiedz cytując