Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1937
Stary 04.03.2012, 20:08
W ogóle pieprzenie, że sędzia nam coś wczoraj dał, to jakaś piramidalna bzdura. Sędzia to miał psi obowiązek wyjebać w 8 minucie Pawłowskiego za wejście w Jaliensa przy bramce i do tej pory zachodzę w głowę, dlaczego tam nawet żółtej kartki nie było. To przy odrobinie pecha mogło skończyć się jak wejście Witsela w Wasilewskiego.
Odpowiedz cytując