Tak jak przeczuwalem... Wystarczyla wygrana z
beznadziejna Lechia i... juz niektorzy gadaja o szansach na MP
Panowie, w ostatnich 4 meczach zdobylismy
4 pkt. (na 12 mozliwych). W zadnym z tych meczow nie pokazalismy nic wielkiego. Absolutnie nic.
Zobaczycie MP w tym sezonie jak swinia niebo. Tyle.
P.S
A co do Legii... Skorza to jest jednak debesciak. Prosil sie o napastnika pol roku, a jak juz go dostal to... wystawil go, ale w pomocy/na skrzydle... Nie zdziwilbym sie jak za tydzien gosc zagra... defensywnego pomocnika
