Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19129
Stary 04.03.2012, 19:50
Tak jak przeczuwalem... Wystarczyla wygrana z beznadziejna Lechia i... juz niektorzy gadaja o szansach na MP

Panowie, w ostatnich 4 meczach zdobylismy 4 pkt. (na 12 mozliwych). W zadnym z tych meczow nie pokazalismy nic wielkiego. Absolutnie nic. Zobaczycie MP w tym sezonie jak swinia niebo. Tyle.


P.S
A co do Legii... Skorza to jest jednak debesciak. Prosil sie o napastnika pol roku, a jak juz go dostal to... wystawil go, ale w pomocy/na skrzydle... Nie zdziwilbym sie jak za tydzien gosc zagra... defensywnego pomocnika
Odpowiedz cytując