|
Wizje gry ma podobną do Płaczesku więc nie tracmy nadziei. Przede wszystkim nie budowa od własnej bramki tylko długa i tam jak któryś opanuje piłkę nastąpi zawiązanie akcji. Zawsze to bezpieczniejsze przy umiejętnościach naszych obrońców.
A Puchary hmm, ja tak daleko nie wybiegam w przyszłość skoro właściciel myśli na mecz, dwa w przód i o 3 punktach w nich zdobytych to nie mam zamiaru się zamartwiać co w pucharach.
Ostatnio edytowane przez tofik : 04.03.2012 o godz. 19:08.
. .
|