|
Czołówka się zagęszcza. Kto spodziewałby się, że po 20 kolejkach pierwsza piątka będzie wyglądała tak?
1. Legia - 39 pkt.
2. Śląsk - 39 pkt.
3. Ruch - 36 pkt.
4. Korona - 34 pkt.
5. Disco - 34 pkt.
Wisła z Amicą powinny do końca walczyć o puchary, a Widzew z Podbeskidziem z taką ilością punktów są już pewne utrzymania, ale jeszcze kilka niespodzianek sprawią.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 04.03.2012 o godz. 18:56.
|