Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19124
Stary 04.03.2012, 18:53
Czołówka się zagęszcza. Kto spodziewałby się, że po 20 kolejkach pierwsza piątka będzie wyglądała tak?
1. Legia - 39 pkt.
2. Śląsk - 39 pkt.
3. Ruch - 36 pkt.
4. Korona - 34 pkt.
5. Disco - 34 pkt.

Wisła z Amicą powinny do końca walczyć o puchary, a Widzew z Podbeskidziem z taką ilością punktów są już pewne utrzymania, ale jeszcze kilka niespodzianek sprawią.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 04.03.2012 o godz. 18:56.
Odpowiedz cytując