Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 04.03.2012, 18:39
Po przyjściu Probierza jestem optymistą. Mamy z amiką legią i pejsami mecze u siebie. Patrząc na grę amiki w meczu z Ruchem i ich formę nie ma innego scenariusza niż nasza wygrana w piątek. Probierz bardzo motywująco wpłynął na drużynę, o czym mówią sami piłkarze. Jestem dziwnie spokojny o naszą grę jak dawno. Bądźmy szczerzy. Kaziu Moskal nie poradził sobie z wyzwaniem. Miał za małą wiedzę,doświadczenie, za słaby autorytet. Teraz zaczniemy odrabiać straty
Odpowiedz cytując