Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.03.2012, 18:09
najpierw to my musimy przestać gubić punkty, a potem rozjebać Legie u siebie.Legia wcale znów dobrze nie gra, i będzie jeszcze pkt gubić. nie dużo brakło by wczoraj stracili pkt.ŁKS 2 setki w 1 połowie, przy 1-0 poprzeczka sagana z 7 metrów, a Legia pare sytuacji miała, generalnie wczoraj by takie Podbeskidzie by im wczoraj wjebało.
Odpowiedz cytując