|
Mecz trzeba wygrać. To jest żałosne, bo mogliśmy już bardzo mocno nadgonić Śląsk, który traci punkty na potęgę. Czyżby Legia na mistrza? Wszystko się tak układa pod nas, a my gubiliśmy punkty w tak beznadziejnych meczach, że szkoda gadać. Oby to była już tylko przeszłość.
|