Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1933
Stary 04.03.2012, 17:49
Michal_1990 masz racje z tego grona tylko Borek zachowuje obiektywizm.
Zdjecie powyzej pokazuje w jakim towarzystwie obraca sie Bozydarek.
Kolton tak jak piszesz to fan kolejorza padlo to kiedys w Cafe ale on nie afiszuje sie z tym i calkiem realnie zdarza mu sie komentowac rzeczywistosc ligowa.
Ogolnie cale dziennikarskie towarzystwo (sam kiedys do niego nalezalem w amatorskim wydaniu) w 80% jest zalezne od pilkarzy i przeciekow od nich. Jesli zle sie o kims wypowiedza napisza grozi to zamknieciem przeplywu kanalu informacji. Wiec czasem wola krytykowac tych z alsza niz warszawa...
Odpowiedz cytując