Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19114
Stary 04.03.2012, 17:24
rafkur napisał(a):Wyświetl post
PS Poziom ligi podnosi się ewidentnie - jedne kaleki gonią inne kaleki )))). Strasznie to przaśne ale co tam i tak wolę te męki niż Barcelonę czy inne Manchestery.

Hehe wiadomo poziom emocji nieporównywalny. Ale po dzisiejszym meczu lidera drugiego już nie dam rady zmęczyć, muszę odpocząć
Odpowiedz cytując