rafkur napisał(a):

|
PS Poziom ligi podnosi się ewidentnie - jedne kaleki gonią inne kaleki )))). Strasznie to przaśne ale co tam i tak wolę te męki niż Barcelonę czy inne Manchestery.
|
Hehe wiadomo poziom emocji nieporównywalny. Ale po dzisiejszym meczu lidera drugiego już nie dam rady zmęczyć, muszę odpocząć
