Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19113
Stary 04.03.2012, 17:06
Sam się sobie nie mogę nadziwić ale zaczynam widzieć cień szansy na mistrza. Wiem, że to brzmi absurdalnie ale cała ta liga jest absurdalna. Śląsk z taką grą to jeszcze może wylądować w środku tabeli. Legia też w zasadzie nic nie gra i zaliczy jeszcze nie jeden oklep, Polonia z założenia nie zdobywa mistrzostwa. My też gramy żałośnie ale jakie to ma znaczenie na tle tej całej reszty? Pozostaje ciułać zwycięstwa i może być śmiesznie.

PS Poziom ligi podnosi się ewidentnie - jedne kaleki gonią inne kaleki )))). Strasznie to przaśne ale co tam i tak wolę te męki niż Barcelonę czy inne Manchestery.
Odpowiedz cytując