|
Przyszłotygodniowa kolejka będzie jedną z sądnych. Pary są tak zestawione, że będziemy po niej znacznie mądrzejsi.
Co się stało ze Śląskiem? Moim zdaniem są tam problemy psychologiczne. Śmiejcie się albo i się nie śmiejcie, ale Legia odwaliła kawał dobrej roboty ściągając piłkarzy z dobrymi nazwiskami (na razie kwestią drugorzędną jest, jak oni grają). To też robi swoje w kwestii mentalności przeciwników. Póki co to ekipa Skorży jest faworytem, ale za tydzień wtopią z Podbeskidziem i pojawią się jeszcze na R22. Gdzieś te punkty pogubią, muszą!
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|