W Naszym przypadku to wypadek przy pracy

W Waszym zresztą też
lorddavy napisał(a):

|
Żadna z drużyn nie zasługiwała na 3 punkty. Z taką formą Śląsk skończy poza pucharami.
|
I żadna z drużyn 3 pkt nie zdobyła.
Śląsk jesienią również nie grał olśniewająco, poza nielicznymi wyjątkami. Ratowały ich tylko stałe fragmenty gry.
Jak pokonamy Amikę w piątek, a Legia zgubi punkty w Bielsku-Białej to znowu zacznę wierzyć w Mistrzostwo...