Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19110
Stary 04.03.2012, 16:41
W Naszym przypadku to wypadek przy pracy W Waszym zresztą też

lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Żadna z drużyn nie zasługiwała na 3 punkty. Z taką formą Śląsk skończy poza pucharami.
I żadna z drużyn 3 pkt nie zdobyła.
Śląsk jesienią również nie grał olśniewająco, poza nielicznymi wyjątkami. Ratowały ich tylko stałe fragmenty gry.

Jak pokonamy Amikę w piątek, a Legia zgubi punkty w Bielsku-Białej to znowu zacznę wierzyć w Mistrzostwo...
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując