Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 04.03.2012, 16:39
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Przecież on miał tam jakieś lekkie naciągnięcie, zgłosił to ale normalnie biegał za piłką, postanowili go ściągnąć by nie ryzykować i tyle.
Było widać wyraźnie ,że przed zmianą kulał i nie mógł wcale tak normalnie biegać za piłką jak to Ty mówisz . Oby wrócił jak najszybciej a gdyby trener postanowił go dłużej potrzymać na boisku i to skończyłoby się czymś poważniejszym to nasza drużyna straciłaby na tym zdecydowanie więcej w przeciągu całej dość krótkiej rundy wiosennej a Probierz też by został porządnie obsztorcowany na forum
Odpowiedz cytując