TommyTSW napisał(a):

|
Przecież on miał tam jakieś lekkie naciągnięcie, zgłosił to ale normalnie biegał za piłką, postanowili go ściągnąć by nie ryzykować i tyle.
|
Było widać wyraźnie ,że przed zmianą kulał i nie mógł wcale tak normalnie biegać za piłką jak to Ty mówisz . Oby wrócił jak najszybciej a gdyby trener postanowił go dłużej potrzymać na boisku i to skończyłoby się czymś poważniejszym to nasza drużyna straciłaby na tym zdecydowanie więcej w przeciągu całej dość krótkiej rundy wiosennej a Probierz też by został porządnie obsztorcowany na forum
