|
Śląsk się zesrał tak samo jak Jaga w tamtym sezonie. Z czego to wynika, że lider jesieni nigdy nie potrafi utrzymać formy , a grać zaczyna kto inny. Przecież taki Śląsk się nie osłabił. Wychodzi na to, że przypadek dał i przypadek zabiera.
Ostatnio edytowane przez tofik : 04.03.2012 o godz. 16:38.
. .
|