Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19107
Stary 04.03.2012, 16:36
Śląsk się zesrał tak samo jak Jaga w tamtym sezonie. Z czego to wynika, że lider jesieni nigdy nie potrafi utrzymać formy , a grać zaczyna kto inny. Przecież taki Śląsk się nie osłabił. Wychodzi na to, że przypadek dał i przypadek zabiera.
Ostatnio edytowane przez tofik : 04.03.2012 o godz. 16:38.
..
Odpowiedz cytując