Może coś tam mu jeszcze wyszło, to jedno mi głównie utkwiło w pamięci

Ale żeby nie było - ja Kirma nie bronię, w zupełności się zgadzam, że gra straszną padakę. Uważam tylko, że przywrócenie Małeckiego żadnym zbawieniem nie będzie, gdyż prezentuje się on tak samo beznadziejnie. A jak wygląda sprawa ze skrzydłowymi w ME, jest ktoś, kto prezentuje jakiś przyzwoity poziom? Wystawianie Meliksona na skrzydle to według mnie marnowanie jego potencjału, dużo lepiej radzi sobie w środku.