Wyświetl pojedynczy post
ichigo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.03.2012, 16:28
Może coś tam mu jeszcze wyszło, to jedno mi głównie utkwiło w pamięci Ale żeby nie było - ja Kirma nie bronię, w zupełności się zgadzam, że gra straszną padakę. Uważam tylko, że przywrócenie Małeckiego żadnym zbawieniem nie będzie, gdyż prezentuje się on tak samo beznadziejnie. A jak wygląda sprawa ze skrzydłowymi w ME, jest ktoś, kto prezentuje jakiś przyzwoity poziom? Wystawianie Meliksona na skrzydle to według mnie marnowanie jego potencjału, dużo lepiej radzi sobie w środku.
Odpowiedz cytując