Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.03.2012, 16:22
Czy wchodził ktoś z Was na zwykły sektor (E15) o kulach? Chciałbym wiedzieć, czy ochrona nie będzie robić problemów i wpuści mnie wejściem obok - przez bramki raczej nie dam rady wejść. Od Świąt jestem uziemiony (zerwane ścięgno Achillesa) i powoli czas zacząć sezon, bo się karnet marnuje. Będę w piątek na rehabilitacji zaraz obok stadionu to wstyd nie skorzystać.
rrr
Odpowiedz cytując